Nasıl Kazanırım?

Öncelikle merhaba
Belizya’lı olmakla ve ek gelir elde etmeyle ilgilenmen bizleri mutlu etti.
Çok fazla vaktini almadan sana Belizya sistemi üzerinden nasıl para
kazanabileceğini anlatacağım :)

Nasıl Kazanırım?

Kazanmak için üç farklı teknikle çalışabilirsiniz.Bu tekniklerin üçünü de aynı anda yapabileceğiniz gibi yöneleneceğiniz yol tamamen sizin tarafınızdan belirlenebilir!
 • Bireysel Satış

  Bireysel satış yapmak için tek ihtiyacınız olan üye olduktan sonra size ücretsiz olarak göndereceğimiz son sayı kataloğu! Kataloğunuzu teslim aldıktan sonra çevrenizde bulunan potansiyel müşterilerinize kataloğu incelemesi için vermeniz. Unutmayın belizya kataloğunda bulunan binlerce ürüne herkesin ihtiyacı olabilir!

 • Ekip Lideri

  Ekip lideri olmak ve kazancınızı katlayacak olan sonsuz derinlik sisteminden yararlanmak için tek yapmanız gereken şey belizya sistemine üye olmak.Bu sistemde para kazanmak için yapacağınız şey referans kodunuz ile belizya sistemine yeni temsilciler bulmak ve altınıza bir ekip oluşturmak.Bu sistemde ekibiniz çalıştıkça siz kazanırsınız bu yüzden ekibinizi doğru yönetmek çok önemlidir !

 • Sosyal Medya Satışları

  Sosyal medya satışları yani ‘Dolaylı Satış’ Müşterilerin internet üzerinde bulunduğu yoldur.Bu sistemde sizin yapacağınız tek şey internet üzerinde bulduğunuz müşterilere ait bir müşteri hesabı açmaktır. Müşterinizin yaptığı her alışverişten para kazanırsınız!

  Unutmayın temsilcimiz olduktan sonra her üç sistemi de idare edebilirsiniz. Çevrenize katalog üzerinden satış yaparken yeni satışçıları ekibinize dahil edebilirsiniz.Bu yüzden üye olduktan sonra katalog talebinizi yapmayı unutmayın !

Katalog Üzerinden
Satış Sistemiyle
Ücret Ödemeden
Para Kazan!

Bireysel Satış

Bireysel satış yapmak için tek ihtiyacınız olan üye olduktan sonra size ücretsiz olarak göndereceğimiz katalog! Kataloğumuzu teslim aldıktan sonra içerisinde herkesin ihtiyacı olabilecek binlerce ürünü çevrenize tanıtabilir ve topladığınız siparişleri indirimli olarak belizya.com’dan satın almanız.Sistemimizde hiçbir satış zorunluluğu yoktur.Siparişlerinizi kapıda ödeme ile teslim alabilirsiniz.Karınızı arttırmak için sistemimizde %80lere varan indirim kampanyaları ile kazancınızı katlayabilirsiniz!

Sosyal Medya Satışları

Farklı satış yolları ile para kazanmak daha kolay! Belizya’yı farklı kılan özelliklerinden biri de satış yapmak için müşterilerinizi görmenize de gerek yok !


Her Zaman Destek

Sormak istediğiniz her soruyu dilediğiniz zaman Sponsorunuza
veya bize sorabilirsin çünkü biz bir aileyiz !

Ekip Lideri

Ekip lideri olmak ve kazancınızı katlayacak olan sonsuz derinlik sisteminden yararlanmak için tek yapmanız gereken şey belizya sistemine üye olmak.Bu sistemde para kazanmak için yapacağınız şey referans kodunuz ile belizya sistemine yeni temsilciler bulmak ve altınıza bir ekip oluşturmak.Bu sistemde ekibiniz çalıştıkça siz kazanırsınız bu yüzden ekibinizi doğru yönetmek çok önemlidir !

Kariyer Planı
Kariyer planı ile her zaman yepyeni hedefleriniz olur.
Kariyerinizi yükselterek her ay değişen hediyelere
sahip olabilir ve extra teşvik ikramiyeleri kazanabilirsiniz!
Kendi seçeceğiniz hedeflere ulaşmaya çalışırken Türkiye’nin
her köşesinden aileniz gibi olacak yüzlerce ekip arkadaşı
bulabilirsiniz!

Prim Sistemi

Ekibinizi oluşturduktan sonra aylık olarak hesabınıza yatırılacak olan primlerinizi kazanmaya başlayabilirsiniz! Ufak bir örnekle prim sisteminin nasıl çalıştığını size anlatacağızAyrıca ay içerisinde alacağınız 5 kademe priminiz,Sonsuz derinlik priminiz, kariyer bonuslarınız ve teşvik primleriniz olacaktır !

Sonsuz Prim Sistemi

Belizya’yı özel kılan eşsiz sonsuz prim sistemidir.Piyasadaki network marketing firmalarının aksine belizya alt ekibinizden prim almanızı sınırlamaz ve tüm ekibinizin sonsuz kademesinden prim almanıza olanak tanır !

Biz Kimiz?

%100 Yerli sermaye ile işleyen belizya sizlere gelir kazandırmak için kurulmuştur.Türkiye’de Binlerce üyesiyle birlikte her gün yeni kullanıcılara hizmet vermektedir.Gelir elde etmek isteyen herkese hizmet etmeyi amaçlamaktadır!

Size çalışma prensibinden kısaca bahsettik daha detaylı bilgi için Ücretsiz üye olduktan sonra Kazanç Planım sekmesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sorularınızı
0212 945 3410 Numaralı Çağrı merkezinden,
0553 812 3410 Whatsapp hattından,
Sayfamızın sağ alt köşesinde bulunan canlı destek hattımızdan veya Sayfamızda iletişim bölümünde bulunan mesaj özelliğini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz !Kazanma Şansını Daha Fazla Erteleme