BELİZYA RESMİ ONLINE SATIŞ MAĞAZASINA HOŞGELDİN!

Ağız Spreyi KZ512

Stokkodu : KZ512_Standart_Katalog Rengi

₺ 23.62 ₺ 18.90

Stok Durumu: Stokta Var

Clove oil yağının belki de en önemli kullanım alanlarından bir tanesi de diş bakımıdır. Clove oil mikrop öldürücü özellikleri nedeniyle diş ağrısı, boğaz şişliği, diş eti iltihabı, ağız ülseri gibi şikayetlere bitkisel çözüm amacıyla kullanılmaktadır. Clove oil diş ve ağız bakımında kullanılmasının nedeni ise dişçilikte yoğun olarak ihtiyaç d
Renk:
Beden:

Clove oil yağının belki de en önemli kullanım alanlarından bir tanesi de diş bakımıdır. Clove oil mikrop öldürücü özellikleri nedeniyle diş ağrısı, boğaz şişliği, diş eti iltihabı, ağız ülseri gibi şikayetlere bitkisel çözüm amacıyla kullanılmaktadır. Clove oil diş ve ağız bakımında kullanılmasının nedeni ise dişçilikte yoğun olarak ihtiyaç duyulan öjenol bileşiğini içermesidir. Boğazın yumuşatılmasında seyreltilmiş Clove oil yardımı gargara yapmak çok fayda sağlamaktadır. Diğer yandan ağız kokusu için Clove oil ilk akla gelen çözümlerden bir tanesidir. Çinde ve Hindistanda eski çağlarda diş çürüklerini tedavi için Clove oil yağı kullanılmıştır. Dişte oluşan oyukların üzerine bir pamuk parçasına emdirilmiş Clove oil yapı konulduğunda diş çürümesini durduran etki oluşturmaktadır. Bu nedenle günümüzde bir çok diş macununda Clove oil özü kullanılmaktadır. Clove oil ile karıştırılan çinko oksit diş hekimleri tarafından diş dolgusuna alternatif olarak geçici çözüm şeklinde kullanılmaktadır. Bu sayede dolgu yapılmasına olanak olmayan hallerde geçici olarak diş çürümesi durdurulabilmektedir. İçeriğindeki Propolis sayesinde antiviral ve antibakteriyel bir etki yaratır. Diş sağlığı, sindirim sistemi sorunlarının çözülmesine katkıları vardır. Pek çok zararlı bakteri ve mantar çeşidini engelleyici özelliktedir. Taze ve güzel kokulu bir nefes için Salkom Nefes Tazeleyici Sprey.

 

Kullanım Şekli:

Sprey kısmını ağız hizasına getirerek 5 cm uzaklıktan tercihinize göre 1 veya 2 defa püskürtünüz. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz anlarda kullanabilirsiniz. İçeriğindeki karanfil ve nane yağları ile nefesinizi tazeler.


Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapınız.

Ürünün henüz videosu bulunmamaktadır.

Resim Kod Ürün İsmi Renk Beden Haberdar Et